4 причини снідати, або Чому шкідливо не дотримуватися цього правила

Сніданок – найважливіший прийом їжі за день.

Фото VadimVasenin / Depositphotos

Та трапляється, що ми забуваємо про це, незважаючи на те, що відсутність сніданку – гарантований шлях до проблем зі здоров'ям.

Очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook розповіла, чим може нашкодити нехтування сніданками.

Вам сильніше хотітиметься їсти нездорову їжу

Смачний та корисний сніданок впливає на наше відчуття голоду протягом дня. Тому якщо ви не снідали, існує висока ймовірність, що почуття голоду змусить вас їсти щось на ходу.

Крім того, люди, які пропускають сніданок, більш схильні їсти шкідливу їжу протягом дня, споживати надлишкові калорії та менше поживних речовин.

Зростають ризики появи жовчнокам'яної хвороби

Досить часто лікарі констатують наявність каменів у жовчному міхурі у молодих людей з нормальною вагою.

Після аналізу їх харчових звичок зазвичай виявляється, що вони відмовляються від сніданків та дотримуються безжирових дієт для схуднення, що і призводить до згущення жовчі.

План з боротьби з зайвою вагою не спрацює

Пропускати сніданок, якщо ви худнете – не найкраща ідея.

Дослідження кажуть, що люди, які зазвичай не снідають, більш схильні набирати зайву вагу через те, що не можуть контролювати відчуття голоду.

Звісно, відсутність сніданку може зменшити кількість калорій, спожитих протягом дня. Проте це не є ефективним та безпечним методом схуднення.

Без сніданку буде важче думати

У середньому між вечерею та сніданком проходить 8-12 годин. Тому після пробудження ваш мозок потребує підзарядки, щоб нормально функціонувати.

Результати досліджень вказують, що саме поживний сніданок дозволяє стимулювати пам'ять, концентрацію уваги та готовність навчатись.

Особливо це важливо для дітей та підлітків.

Пам'ятайте, що снідати краще не пізніше ніж через 2 години після пробудження.

Реклама:

Головне сьогодні