неВтрачене майбутнє

Про проєкт "неВтрачене майбутнє"

Кожному з нас хоча б кілька разів за життя випадає необхідність приймати відповідальні рішення. І чи не перше – це  вибір професії та необхідної для неї освіти. Не помилитись, зробити правильний вибір, щоб потім не жалкувати – ці відчуття знайомі кожному…

Особливо складно тим, хто практично позбавлений батьківської підтримки – вихованцям інтернатів, дітям із малозабезпечених сімей. І справа не лише в тому, щоб успішно закінчити школу та підготуватися до вступної кампанії. Навіть допомогти зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, підтримати порадою таких молодих людей іноді буває просто нікому. 

Як не опинитися на узбіччі, не стати непотрібними, зайвими для суспільства, а знайти своє місце у житті?

"неВтрачене майбутнє" - проект "Української правди. Життя" не лише про нову недержавну програму розвитку молоді, що вже третій рік допомагає соціально незахищеній молоді отримати доступ до освіти та професії і тим самим інтегруватися у сучасне суспільство. "неВтрачене майбутнє", в першу чергу, присвячується ЛЮДЯМ. Тим, хто завдяки новаційній освітній програмі побачив нові життєві горизонти, чиї нелегкі долі змінилися на краще. А також тим, хто попри різноманітні труднощі допомагає такій молоді самостійно будувати своє майбутнє.