У Львові відкрили один з найкращих музейно-культурних комплексів Східної Європи "Львіварня"

У Львові відкрили один з найкращих музейно-культурних комплексів Східної Європи Львіварня

Львів — це не лише кава, історія та мистецтво. Львів — це ще й пиво, історія та мистецтво!

Здається, ніде більше в Україні не вміють смакувати солодовим хмільним так вишукано й змістовно, як у галицькій столиці.

Про це знають усі, хто хоча би раз відпочивав у кнайпах міста. Зрозуміло, що найкращий у країні музей пивоваріння мав з’явитися саме у Львові. І це сталося на початку 2017-го — з відкриттям оновленого музейно-культурного комплексу "Львіварня".

Насправді музей на території "Львівської пивоварні", заснований компанією Carlsberg Ukraine, працював ще з 2005 року, але зараз його реконструювали.

Тепер це не просто нова модна локація на туристичній мапі міста — це однозначно must-see Львова.

ВІДЕО ДНЯ

Відомий міжнародний тревел-ресурс TripAdvisor® уже включив "Львіварню" у список місць, які найперше варто відвідати туристам у Львові.

Ба більше, музейно-культурний комплекс уже отримав сертифікат TripAdvisor® — завдяки численній кількості позитивних відгуків, що залишають його відвідувачі в Інтернеті, у тому числі й іноземні туристи.

Гостям подобається не лише свіжозварене "Львівське" пиво в дегустаційному барі (якому ставлять найвищі бали).

"Львіварню" насамперед оцінили за модну сучасну атмосферу. У залах арт-простору можна почути десятки іноземних мов, побачити людей з усього світу, відчути себе справжнім космополітом, для якого немає кордонів і якому цікаве все нове.

Чим приваблює новостворений музей вибагливих туристів? Тим, що тут ненудно й динамічно розкажуть і покажуть історію не лише пива, а й самого Львова та відомих львів’ян.

П’ять фактів, які доводять, що у "Львіварні" вам точно буде цікаво:

1. у музеї більш ніж 200 експонатів, багато з них інтерактивні та ігрові. Є відео проекції, 3D-голограма, жива гравюра;

2. історію пива тут розповідають, починаючи з Древнього Єгипту (пиво на нашій планеті п’ють уже 10 000 років);

2. окремий поверх присвятили сучасному пивоварінню, де можна дізнатись, як сьогодні варять пиво і скільки сортів цього напою є в світі; також можна доторкнутися до окремих пивних інгредієнтів: хмелю, солоду й муляжу дріжджів, а також побачити імпровізовану лінію розливу в майже реальному масштабі;

4. у "Львіварні" можна побачити один із шедеврів українського інтер’єрного мистецтва — дерево-стелю, виготовлену із 20 000 дерев’яних дрізок, на які пішло 1200 100-літрових пивних діжок;

5. дегустаційний сет музею складається з чотирьох сортів свіжозвареного пива: "Львівське 1715", "Львівське Білий Лев", "Львівське Dunkel" та новинка Robert Doms American style Ale. Незабаром очікують ще 12 сортів.

"Львіварню" можна сміливо назвати одним із кращих музейно-культурних комплексів Східної Європи, адже це не просто музей — це ще й арт-простір для проведення виставок, презентацій, концертів, форумів.

[L]

Для цього у "Львіварні" є цілий поверх, на якому розташувалася велика галерея на 300 відвідувачів, і дві конференц-зали на 100 і 50 гостей.

Ініціатори створення арт-платформи сподіваються, що відтепер у Львові проводитимуть ще більше мистецьких заходів, а "Львіварня" стане одним із центрів розвитку культури не лише у Львові та в Західній Україні, а й взагалі у країні.

Наразі "Львіварня" вже прийняла виставки відомих українських митців: Веніаміна Кушніра, Матвія Вайсберга, Юрія Пікуля та Ігора Гайдая, а також ряд популярних сучасних заходів: Lviv Fashion week, фестиваль WOW DONE AWARDS 2017, Agroport 2017 та багато інших.

Реклама:

Головне сьогодні