Якими є секретні імена сім’ї Обами?

— 11 листопада 2008, 11:26

За традицією, що склалася в США, Секретна служба Америки, яка охороняє президента, присвоює такі кодові назви головним особам адміністрації. Потім ці назви використовуються в радіопереговорах, повідомляє УНІАН з посиланням на газету "Chicago tribune".

Першим американським президентом, що отримав таку кодову назву був Гаррі Труман (його називали "Генерал" (General). Втім, Секретна служба давала кодові імена й не зовсім політичним діячам. Так, співак і товариш Джона Кеннеді Френк Сінатра був у них "Наполеоном", а Папа Іоан Павло ІІ - "Ореолом" (Halo)

Тож тепер Барак Обама називається "Ренегатом" (Renegade), а Мішель Обама - "Ренесансом" (Renaissance).

Кодові назви одержали також їх дочки. Старша Малія стала "Сяйвом" (Radiance), а молодша Саша - "Бутоном троянди" (Rosebud).

Обраний віце-президент США Джозеф Байден, який пишається своїм ірландським корінням, одержав назву "Кельтський" (Celtic), а його дружина Джілл Байден - "Капрі" (Capri).

ВІДЕО ДНЯ
"Ренегат" і його сім'я. Фото dailymail.co.uk
Якщо дані, які наводить газета вірні, то обраний президент і члени його сім`ї, а також обраний віце-президент одержали цілком благозвучні імена, пише Chicago tribune .

Видання нагадує, що Джордж Буш-молодший одержав свого часу в переговорах Секретної служби ім'я "Стакан" (Tumbler).

Віце-президент США Річард Чейні, відомий своєю пристрастю до риболовлі, знаний в радіопереговорах як "Рибак" .

Президент США Білл Клінтон у Секретної служби проходив як "Орел" (Eagle), а Хіларі Клінтон як "Вічнозелена" (Evergreen). Їхня донька Челсі Клінтон називалася в радіопереговорах "Енергією" (Energy).

Відомо також, що відносно президента і першої леді США Секретна служба часто використовує стандартну назву "Потус" (POTUS), що є абревіатурою від "Президент Сполучених Штатів" (President of the United States), і "Флотус" (FLOTUS) - абревіатура від "Перша леді Сполучених Штатів" (First Lady of the United States).

Віце президента звуть VPOTUS (Vice President of the United States).

Реклама:

Головне сьогодні