Батько загиблого немовляти не подає до суду

— 16 грудня 2008, 11:01

Адміністрація пологового будинку стверджує, що смерть немовляти не пов'язана з відключенням електроенергії, повідомляє УНІАН.

Як повідомив начальник медичної частини пологового будинку Мирослав Шекета, медичний заклад справді відключали від електроенергії, проте не це стало причиною смерті малюка.

"Під час відключення електроенергії дитину одразу переключили на так звані мішки Амбе - це спеціальні пристрої для підтримування дихання в дитини, якими користувалися ще до появи апаратів дихання, проте врятувати дитинку не вдалося. У нього було занадто багато патологій, у тому числі відіграла свою роль важка внутрішньоутробна інфекція, що власне й стало причиною загибелі", - каже Шекета.

[L]

"На момент відключення будинку від електроенергії в реанімації перебували ще троє малюків, усі вони живі", - додає медик.

Мирослав Шкета зачитав заяву батька померлої дитини, в якій йдеться про те, що він не має жодних претензій до лікарів.

У свою чергу, прес-центр управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА офіційно повідомив, що дитині, яка загинула, діагностували "внутрішньоутробну інфекцію плоду, респіраторний дисстрес, синдром важкого ступеню, крайній ступінь незрілості органів і систем".

За статистикою західних лікарів, у таких випадках виживають лише 2-3% дітей.

Реклама:

Головне сьогодні