Сексуальний маніяк виявився працівником міліції

7
12 січня 2009

Про це повідомив начальник Головного управління УМВС України в Донецькій області Микола Куп'янський. Він розповів, що протягом всього минулого року правоохоронці посилено вели пошуки цього маніяка, повідомляє УНІАН.

Так, ще в лютому 2008 року донецькою міліцією була поширена інформація, що в області зафіксовано кілька випадків здійснення насильницьких дій відносно неповнолітніх.

Невідомий чоловік поряд із навчальними закладами обманом або силою усаджував дітей до автомобіля, робив ін`єкції препарату, від яких потерпілі засинали, після чого ґвалтував.

Було встановлено, що злочинець пересувається автомобілем чорного (темного) кольору з тонованим склом (можливі моделі - "ДЕУ-Ланос", "Шевроле", ВАЗ-21115).

За словами Куп'янського, "встановлено 19 злочинів, схожих за своїм характером та за прикметами злочинця".

"Багато роботи було виконано працівниками міліції, було перевірено майже 6,5 тис. власників автотранспорту, тисячі осіб, раніше засуджених, проводилася перевірка аптек, лікувальних установ, всіх, хто має відношення до лікувальних препаратів, які використовувалися при скоєнні злочинів", - каже начальник.

Міліцією було встановлено особу, яка скоїла ці злочини. Найближчим часом він буде оголошений у розшук, зараз він перебуває на нелегальному становищі.

З жалем начальник управління повідомив: "Найголовніше, що це працівник міліції. В цьому випадку ми будемо відкриті й чесні перед громадянами. Адже саме працівник міліції встановив цю особу, яка причетна до цього злочину".

"Злочинця буде оголошено в розшук, коли буде вирішене питання про передачу справи для розслідування прокуратурою", - додав Куп'янський.