Берлусконі знову влип у скандал через красунь

— 26 січня 2009, 14:27

Новий жарт Берлусконі сколихнув Італію. Під час поїздки до Сардинії, прем'єра попросили прокоментувати пропозицію міністра внутрішніх справ використати війська для охорони порядку у містах у зв'язку з збільшенням кількості зґвалтувань, повідомляє CNN.

Берлусконі сказав, що навіть якщо збільшити кількість солдатів на вулицях, такі злочини все одно можуть траплятись, адже красивих італійок так багато!

"Нам треба було б надіслати стільки солдатів, скільки є красивих італійок. А це ми ніколи не зможемо зробити", - додав Берлусконі.

[L]Через це необережне висловлювання на Берлусконі посипались звинувачення. Лідер опозиції Уолтер Велтроні звинуватив прем'єра в "ігноруванні серйозності сексуальних злочинів".

Пізніше Берлусконі назвав свої ремарки "компліментом" і додав, що "жінок потрібно захистити. Сексуальне насильство є травмою на все життя".

Серія зґвалтувань, які сколихнули Рим цього місяця, призвели до того, що з'явилась пропозиція застосувати війська для гарантування безпеки італійок на вулицях міста. У Новорічну ніч у Римі була зґвалтована жінка. А 23 січня група чоловіків атакувала пару на вулиці.

Чоловіка зв'язали, а жінку ґвалтували у нього на очах.
Реклама:

Головне сьогодні