На "Євробаченні-2009" Грузії не буде

13
11 березня 2009

Про таке рішення грузинів у середу, 11-го березня, повідомляє "Грузия Online".

"Суспільний мовник Грузії не збирається змінювати текст пісні і відмовляється від участі у пісенному конкурсі "Євробачення", - заявили генеральний продюсер суспільного мовника Георгій Чантурі і продюсер гурту "Стефане і 3G" Каха Цискарідзе.

У своїй заяві грузинські представники наголошують, що пісня "We Don't wonna Put In" не містить жодних політичних заяв. Нагадаємо, саме через політичність пісні й було прийнято рішення не допускати її до конкурсу.

Однак Цискарідзе та Чантурі приводять підтвердження того, що на "Євробаченні" вже декілька раз звучали пісні, які містили політичний контекст. Але чомусь їх не знімали з конкурсу і не вимагали змінювати тексти.

"Суспільний мовник Грузії" направив відкритий лист виконавчому директору конкурсу "Євробачення" Сванте Стокселіусу. У зверненні відмічається, що можливо на пісенний конкурс чиниться тиск зі сторони країни-хазяйки - Росії.

Тож, грузинська сторона вважає, що прохання Європейської мовної спілки про зміну тексту пісні гурту "Стефане і 3G" є нічим іншим, як результатом тиску з боку Москви.

"Маємо честь ще раз висловити нашу повагу до Вас і пісенного конкурсу "Євробачення" і у той час відмітити, що "Суспільний мовник Грузії" не згоден з вашим рішенням, тому що воно не достатньо обґрунтоване", - йдеться у зверненні до керівника "Євробачення".