Російських дітей хочуть зробити невиїзними через "свинячий грип"

— 28 липня 2009, 13:11

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Росспоживнагляду.

"З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя громадян РФ, недопущення завезення й розповсюдження випадків пандемічного грипу серед населення, з урахуванням несприятливого прогнозу епідеміологічної ситуації, Геннадій Оніщенко запропонував керівникам органів виконавчої влади суб'єктів РФ вжити заходів з недопущення виїзду організованих груп дітей за кордон до особливого розпорядження", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, Росспоживнагляд дав вказівки своїм підрозділам у регіонах взяти під суворий контроль тих, хто повертаються з-за кордону у складі організованих груп дітей, забезпечити проведення медогляду, встановити спостереження на термін інкубаційного періоду.

"У разі виявлення ознак гострих респіраторних інфекцій під час санітарно-карантинного контролю у дітей, які прибули з-за кордону у складі організованих груп, вживати заходів з ізоляції всіх членів групи до одержання результатів лабораторного дослідження", - наголошується в повідомленні.

Станом на 27 липня в Росії кількість хворих на грип A/H1N1 зросла до 28 осіб.

У понеділок Оніщенко повідомив, що у зв'язку з розповсюдженням нового грипу заборонив виїзд дитячих груп до Великої Британії.

Реклама:

Головне сьогодні