80 тисяч доларів на рік за роботу відьмою. Відео

Після того, як тисячі здобувачів витерли сльози, бо так і не змогли отримати "найкращу роботу у світі", з'явилась ще одна неординарна посада. У популярному британському парку розваг Wookey Hole шукали відьму. Звісно, не справжню, але таку, щоб могла по-відьмацьки хихотіти.

За роботу по вихідних і на свята "відьма" отримуватиме зарплату 50 тисяч британських фунтів (приблизно 82,5 тисяч доларів). А рекламне оголошення у місцевій пресі на початку липня гласило, що аплікант має "вміти хихотіти" і "не мати алергію на котів".

Таких претендентів виявилось аж 3 124. Серед них були й ті, хто вирішив заради розваги спробувати себе в ролі відьми. Інші ж переконували, що вміють не лише заклинати, але й зцілювати хворих.

Тож не дивно, що організатори отримали 23 листи від церков та релігійних організацій.

"Найкраща робота у Великобританії"

Так називали вакансію відьми у Wookey Hole місцеві ЗМІ, повідомляє "Німецька хвиля". Відбирати з-поміж понад 3 тисяч відьм і відьмаків журі мало у два етапи. На кастингу потенційних відьом просили покудкудакати, питали про знання легенд та історії печер Англії.

Після першого відбору 300 щасливчиків впродовж хвилини демонстрували свої здібності безпосередньо на місці - в печерах.

Після напруженого конкурсу судді обрали 40-річного агента з нерухомості Керол Боханан. На новій роботі у жінки буде ім'я Карла Каламіті.

"Я стану прекрасною відьмою. Все, що для цього потрібно - трошки магії та бадьорість. Це природній прогрес з моєї попередньої роботи як агента з нерухомості. Я довго використовувала свої відьмацькі навики для того, щоб продавати будинки", - напівжартома сказала новообрана відьма.

"Коли тільки з'явилося оголошення про цю роботу, друзі завалили мою електронну скриньку - писали, що я маю спробувати. Можна сказати, що мене друзі змусили подати заявку", - казала Каламіті.

Тепер вона бути розповідати відвідувачам про магію та відьмацтво. А коли охочих її послухати у парку розваг буде дуже багато, то з власної домівки жінки муситиме перебратись у печери.

"Це буде палацом у порівнянні з тим місцем, де я живу зараз", - оптимістично сказала Карла.

До речі, за однією з таких легенд, в печерах Wookey Hole у середньовіччі жила відьма, яка знищувала урожаї та змушувала молоко в коровах скисати. А потім селянин перетворив її на камінь жбурнувши в обличчя святої води.

[L]Та сьогодні власники печер шукали не страшну відьму, яка б відлякувала дітей, а таку, що може розважити гостей.

"Ми всі відьми, ми всі були сестрами на кастингу і ми всі гарно проводили час. Це було дуже весело зібратися разом і щось творити. Я, наприклад, обприскала всіх магічним зіллям, від якого має таланити", - розповіла відьма Карла Каламіті

Вона взялася до роботи вже наступного дня після кастингу - в середу 29 липня. Окрім головної роботи - показувати гостям печери та розповідати про темні часи - нова співробітниця парку буде викладати в Академії відьом, що відкриється в парку восени.

За матеріалами сайту Wookey Hole, The Guardian, The Daily Mail та "Німецької хвилі"

Виправлено. У попередньому варіанті було невірно переведено курс валют. Редакція просить вибачення за допущену неточність.

Реклама:

Головне сьогодні