У Севастополі дівчина нарвалась на кулю росіян

— 3 серпня 2009, 13:45

Про це сказано в повідомленні прес-служби Чорноморського флоту Російської Федерації, повідомляють "Українські Новини".

За даними прес-служби, 31 липня о 17:00 на військовому стрільбищі морської піхоти Чорноморського флоту, розташованому в бухті Козача (Севастополь), відповідно до плану бойової підготовки з особовим складом проводилися заняття з вогневої підготовки.

О 19:45 старшим на заняттях був отриманий сигнал про появу біля оточення 2 людей, які повідомили, що їхній знайомій, студентці Севастопольського Національного технічного університету Ользі Литвиненко необхідна допомога.

У ході подальшого розгляду з'ясувалося, що 5 місцевих жителів, серед яких була дівчина, близько 12:00, за 5 годин до початку виконання бойових вправ, проігнорували попереджувальні написи й проникнули через огородження на територію полігону.

По виступах у скелі вони спустилися в грот, що з висоти берега полігону не проглядається, в результаті чого вони опинилися поза контролем оточення при підготовці й проведенні занять.

ВІДЕО ДНЯ

О 19.30 група, закінчивши відпочинок, зібралася додому.

Взуваючись, дівчина відчула сильний удар, різкий біль у нозі й упала.

Отриману внаслідок рикошету рану, військові медики ЧФ кваліфікували як дотичне наскрізне кульове поранення в ділянці гомілки лівої ноги.

Після надання первинної медичної допомоги морські піхотинці здійснили евакуацію постраждалої з важкодоступного місця, після чого в медпункті частини провели хірургічну обробку рани й передали дівчину лікарям севастопольської швидкої медичної допомоги.

Прес-служба зазначає, що цей нещасний випадок став можливим через повне нехтування цивільних осіб до застережливих написів "Стій, стріляю, прохід і проїзд заборонено" російською й українською мовами, що були в тому місці, де група молодих людей перелізла паркан стрільбища.

Реклама:

Головне сьогодні