Елтон Джон приїхав у Макіївку до ВІЛ-інфікованих дітей

— 13 вересня 2009, 12:02

Про це він сказав на прес-конференції у Макіївці Донецької області, перебуваючи на території спеціалізованого дитячого будинку.

"Я був близько години, я бачив майже всіх дітей, бачив всіх, хто тут працює, і мені здається, це абсолютно дивний, і це абсолютно чудово працюючий дитячий будинок", - зазначив співак.

"Тут чудова медична увага діткам, психіатри чудово працюють, психологи. І найважливіше, що любов оточує дітей. І всі діти, вони, дійсно, щасливі", - сказав Джон.

Музикант не приховував своїх позитивних емоцій, викликаних спілкуванням з дітьми: "Я у великому захваті від того, що я бачив".

При цьому він додав, що йому "дуже сумно від того факту, що ці діти знаходяться як би поза суспільством... але, я хочу сказати, що такі місця, як цей дитячий будинок - це те місце, де, дійсно, у цих дітей буде життя, вони знайдуть тут батьків і в них буде майбутнє".

Відповідаючи на запитання журналістів, чому музикант вибрав для своєї співпраці саме Україну, він сказав: "Чому Україна? А чому не Україна?! Україна найбільш інфікована вірусом ВІЛ в країнах східного блоку".

"Тому, власне кажучи, це та причина, по якій ми спільно з Оленою (Франчу), з її Фондом (АнтиСНІД) почали працювати тут", - сказав він.

При цьому Елтон Джон додав: "Я гадаю, що все, що ми робимо тут, це для того, щоб допомогти зробити максимально все, щоб інфікування якось зупинити. Тому що, на жаль, ви знаєте, що це найбільш інфікована область в Східній Європі? Тому ми тут".

Музикант пояснив, що він приїхав в Україну, щоб подивитися, куди реально прямують гроші, що виділяються його Фондом.

Музикант і його супутник, - голова правління СНІД Фонду Елтона Джона Девід Ферніш - прийшли на прес-конференцію з одним із малюків дитбудинку. Маленький 14-місячний хлопчик на ім'я Лев мирно сидів на руках у Ферніша.

На запитання журналістів, чи не хоче Елтон Джон усиновити вподобаного хлопчика, він відповів, що важко для себе вирішити зараз це питання, але однозначно ця дитина "відняла його серце".

"Я дивлюся зараз на малюка... Девід і я, ми завжди говорили про те, щоб прийняти дитину. Можливо, так, Девід завжди хоче, але я говорю поки що - "ні", - пояснив він.

"Знаєте, мені 62 роки, дуже багато подорожую і таке життя, яке завжди насичене. Можливо, для дитини це (усиновлення), дійсно, не буде дуже добрим, тому що я надто зайнятий і багато їжджу, проте...", - сказав Елтон Джон.

Також, за словами Олени Франчук, співак виконав для ВІЛ-інфікованих дітей свій хіт "Circle of life" ("Коло життя").

Елтон Джон розповів, що напередодні поїздки до України йому було сумно, але побувавши у нас в країні, він знову відчув себе щасливим.

УНІАН

Реклама:

Головне сьогодні