Елтон Джон хоче всиновити українського хлопчика. Фото

— 14 вересня 2009, 10:43

Про це співак заявив під час відвідин спеціалізованого будинку для ВІЛ-позитивних дітей у Донецькій області, повідомляє ВВС.

Елтон Джон сказав, що завжди відкидав ідею всиновлення дитини, через те, що йому вже 62 роки, він багато подорожує і дуже зайнятий.

Але, сказав Елтон Джон, його партнер Девід Ферніш часто казав, що хотів би усиновити дитину. На думку співака, це було би "несправедливо" по відношенню до дитини, - жити в родині, де батьки такі зайняті.

Проте під час прес-конференції у Макіївці, побачивши Лева, він змінив свою точку зору.

"Я хочу усиновити цього хлопчика, але не знаю, якою є процедура. Україна і Британія не мають відповідної угоди, - сказав Джон, - але у Девіда канадійське громадянство, може, для нього буде легше."

ВІДЕО ДНЯ
Дружина Віктора Пінчука Олена Франчук разом з Елтоном Джоном побували у макіїївському дитбудинку для ВІЛ-інфікованих дітей
Говорячи про імовірне всиновлення, Елтон Джон згадав про недавно померлого друга Гая Бабілона.

"Минулого тижня я втратив одного з найближчих друзів. Мій клавішник помер від інфаркту - йому було 52 роки. Мені дуже важко, бо він був просто геній і такий молодий, і у нього було двоє прекрасних дітей."

Елтон Джон потішив малюків співом
[L]"Тому, як ще замінити втраченого друга, як не людиною, якій я можу дати майбутнє?"

Відповідаючи на запитання журналістів, чому музикант вибрав для своєї співпраці саме Україну, він сказав: "Чому Україна?

А чому не Україна?! Україна найбільш інфікована вірусом ВІЛ в країнах східного блоку.

Тому, власне кажучи, це та причина, по якій ми спільно з Оленою (Франчук), з її Фондом (АНТИСНІД) почали працювати тут".

Цього 14-місячного Лева хоче всиновити Елтон Джон. Фото АР
Елтон Джон додав, що Донецька - найбільш інфікована область України, а отже і Східної Європи.

Проект "Діти плюс" працює від минулого року і розрахований на 5 років.

Сьогодні він реалізується в десяти регіонах України.

Проект веде Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, у партнерстві з румунською організацією Роменіан Енджел Еппіл (Romanian Angel Appeal).

Фонд Олени Франчук виділив для цього проекту грант в 2,5 мільйони доларів, а СНІД Фонд Елтон Джона додатково залучив 500 тисяч фунтів від британського The Big Lottery Fund.

Фото з сайту фонду "АНТИСНІД"

Реклама:

Головне сьогодні