В Ірані заборонили манекени без хіджабів і джинси з іменем Аллаха

— 23 вересня 2009, 17:45

Про це повідомляє Лента. Ру з посиланням на Reuters.

Згідно з директивою, розповсюдженою в країні поліцією моралі, також забороняються манекени, що мають чіткі вигини тіла. Крім того, тепер не можна демонструвати у вітринах хустинки для шиї і краватки-метелики.

Чоловікам також забороняється продавати жіночу нижню білизну.

Як зазначає Reuters, ці заходи є частиною кампанії, розгорнутої в Ірані проти західної культури. Ті, хто порушують розпорядження поліції моралі, зазвичай отримують усні попередження, або ж змушені навідатись до відділу міліції.

При цьому рецидивісти можуть бути затримані на більш довгий термін і відправлені під суд.

Крім манекенів без головного убору, в країні заборонили джинси з іменем Аллаха на правій сідниці.

Саме такі "сатанинські штани" (в них не лише низька талія, а й коротке життя) на початку літа заполонили весь Близький Схід, повідомляє Inopressa з посиланням на Corriere della Sera.

Але тепер таких джинсів знайти не можна. Дехто каже, що їх можна купити в Бейруті. Хтось намагався доставити їх до Ірану. Чим справа закінчилася, можна довідатися з офіційних повідомлень: три арешти, обвинувачення у святотатстві, перспектива тюремного ув'язнення.

До останнього часу найбільшим порушенням ісламських законів було сірійська білизна, прозора і мереживна, для задоволення чоловіка і на зло муфтіям.

Але ці дамські штучки ніщо в порівнянні з джинсами, на яких було написано ім'я Аллаха: прямо на правій сідниці красувалася рядок з Корану: "В ім'я Аллаха милостивого та милосердного!"

Духовенство затаврувало і продавців, і тих, хто носить такі джинси. Під удар критики потрапила КНР, країна-виробник.

Реклама:

Головне сьогодні