Проблему відсутності випускників у 2012 вирішать вузи – Вакарчук

— 6 жовтня 2009, 16:22

Таку думку висловив міністр освіти і науки Іван Вакарчук у вівторок на прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН.

"Я не бачу проблеми у відсутності в 2012 році випускників середніх шкіл. Я думаю, що вищі навчальні заклади вирішать цю проблему", - сказав міністр.

Він повідомив, що цього року у вступній кампанії у вузи взяли участь 120 тис. випускників минулих років. Крім того, за його словами, в 2012 році також будуть випускники середніх професійних навчальних закладів, які також зможуть продовжити своє навчання у вищих навчальних закладах.

"Ми очікуємо близько 180-200 тисяч тих, хто успішно пройде незалежне зовнішнє тестування, при тому, що державне замовлення становитиме близько 120 тисяч", - додав він.

Вакарчук також повідомив, що Міносвіти не планує можливості запровадження для учнів десятих-дванадцатих класів можливості складання іспитів екстерном за курс середньої школи. "Нічого цього ми не плануємо робити, оскільки життя саме спокійно вирішить цю проблему", - вважає міністр.

[L]На його думку, вузи зможуть у 2012 році перевести своїх викладачів на роботу за програмами підготовки магістрів, а також збільшити набір студентів з числа іноземних громадян.

Як повідомлялося, у зв'язку з переходом середніх шкіл України 9 років тому на 12-річне навчання, випускників у 2012 році не буде взагалі.

Реклама:

Головне сьогодні