У Тернопільській області через ускладнення від ГРВІ померло 11 осіб

— 29 жовтня 2009, 18:19

Як повідомив у четвер під час прес-конференції начальник головного управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Богдан Ониськів, наразі зафіксовано 11 леатльних випадків на Тернопільщині внаслідок ускладнень після гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Серед них одна вагітна жінка та 5-річна дитина з Монастириського району, повідомляє УНІАН.

Також летальні випадки зафіксовано у Чортківському, Теребовлянському, Козівському, Гусятинському районах та в Тернополі.

Ониськів зауважив, що померли ті люди, які занадто пізно звернулися за допомогою.

"Зараз вже поступають хворі на ранніх стадіях. До цього ж люди зверталися на 5-7-ий день захворювання, коли допомогти вже їм було не під силу", - зауважив Ониськів.

[L]Він додав, що минулого року в аналогічному кварталі в області було зафіксовано 33 випадки смертей через ураження дихальних шляхів.

"Але це були люди похилого віку з хронічними недугами або діти до 1 року", - пояснив він відмінність з цьогорічною ситуацією.

Водночас Голова асоціації інфекціоністів України Михайло Андрейчин під час прес-конференції спростував чутки про масові захворювання в області на черевний тиф.

"Зараз в Тернополі є одна хвора особа на черевний тиф, але цей випадок немає відношення до епідемії, яка зараз триває. Про епідемію черевного тифу не може бути й мови", - пояснив він і при цьому додав, що грип передається через повітря, а черевний тиф - через продукти харчування, і перебіг захворюваності в цих двох хвороб теж різний.

Реклама:

Головне сьогодні