Британці переплутали Тимошенко з австралійцем

4
7 жовтня 2009

Юлія Тимошенко має впізнаваний образ. Жінка з косою дбає про свій імідж не лише в Україні, але й закордоном. Так, цюріхський музей дизайну назвав її "святою покровителькою іміджмейкерства": для виставки політичних ікон Тимошенко надіслала повний пакет фото.

Одна з найвпливовіших жінок світу за версією Forbes, Тимошенко навіть потрапила у список найкрасивіших жінок-політиків. В інтернет-опитуванні іспанського порталу 20 Minutos Тимошенко посіла восьму сходинку.

Та студенти лондонського університету святого Георгія про ці деталі не знають. Як і те, що Україна не є членом групи країн G20.

 

...Україна?

Конфуз стався під час нещодавнього випуску британського шоу University Challenge. Під час програми за звання найрозумнішого і найсильнішого вузу традиційно змагаються по 4 представники університетів чи університетських коледжів Оксфорда, Кембриджа, Уельса та Лондона.

У випуску, про який йдеться, взяли участь команди з Йоркського Університету та Лондонського університету святого Георгія. Вони боролись за право вийти у другий раунд конкурсу (є ще чвертьфінал, півфінал і фінал).

Ось ці студенти зробили ляп, обізвавши прем'єра Австралії, українським прем'єром 
Під час змагань розумникам показували картинки з різними лідерами країн-членів G20. Студентів просили сказати, чию країну представляє політик, повідомляє The Daily Telegraph.

Та коли на екрані з'явилась картинка з зображенням австралійського прем'єра Кевіна Радда та його дружини Терези Райн, учасники конкурсу замовкли. Тиша у студії тривала близько 13 секунд. Після чого один з учасників невпевнено запитав: Україна? (відеозапис можна проглянути тут)

Ведучий шоу поправив конкурсантів: на фото зображена не лише не український прем'єр. Більше того, Україна не є членом G20.

.- Прем'єр якої країни-члена G20 зображений на фото? ... України? - невпевнено відповіли студенти. Хоча на фото зображені Кевін Радд та його дружина Тереза Райн
У 2009 році членами об'єднання є президенти Аргентини, Бразилії, Китаю, Франції, Індонезії, Мексики, Росії, Південної Африки, Південної Кореї, США та прем'єри Австралії, Канади, Індії, Італії, Великої Британії, Туреччини, Японії.

До G20 також входять канцлер Німеччини Ангела Меркель, король Абдулла з Саудівської Аравії.

Найрозумніші студенти Лондонського університету святого Георгія не лише не знали, що Україна не є членом цього об'єднання країн. Вони не знали, як виглядають прем'єри Австралії та України.

Тож твердження про впізнаваність Тимошенко у світі видається очевидним хіба лише українцям.

Навіть студенти-чоловіки з лондонського університету не знали, як виглядає симпатичний прем'єр однієї з найбільших країн Європи.

Фото Олександра Прокопенка та стоп-кадри програми University Challengepowered by lun.ua