На Тернопільщині захворіло 30% лікарів, а на Львівщині – майже 10%

— 2 листопада 2009, 19:17

На прес-конференції у понеділок начальник Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Богдан Ониськів повідомив, що наразі хворіють майже третина тернопільських медиків .

Він уточнив, що йдеться як про лікарів, так і про медпрацівників середньої ланки, повідомляє УНІАН.

Водночас начальник Управління охорони здоров'я запевнив, що в області немає проблем із медичними кадрами.

"Мобілізовано студентів старших курсів, на виклик направляємо лікарів інших спеціальностей, адже це все таки дипломовані медики. Обслуговуємо всіх хворих", - запевнив Ониськів.

За його даними, наразі область не планує звертатися за допомогою в інші регіони.

"Допомоги не просимо, ми справляємося, хоча лікарі працюють у надскладних умовах. Тим паче, що всі лікарняні заклади переведено в цілодобовий режим роботи", - додав Ониськів.

За його даними, у жодного із хворих лікарів не встановлено грип А/H1N1. Він також додав, що зафіксовано факт смерті одного лікаря, однак помер той від захворювання, яке не пов'язане зі свинячим грипом.

Водночас у Львівські області також спостерігається значна кількість захворівши медиків, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомив у понеділок на перс-конференції міський голова Львова Андрій Садовий, до 10 % персоналу комунальних медичних установ Львову знаходиться на лікарняному у зв'язку з епідемією грипу.

"До 10" персоналу кожного комунального мед закладу вже хворі, але інші працюють безвідмовно", - підкреслив Садовий. Водночас, він не зміг відповісти, скільки саме медиків захворіло.

Наразі у Львові зафіксовано один випадок смерті медпрацівника від гострої вірусної пневмонії.

За словами мера, він видав розпорядження видавати хворим медикам препарат "Таміфлю", щоб вони видужували і поверталися на роботу.

"У такій ситуації кожен лікар на вагу золота", - зауважив Садовий.

Реклама:

Головне сьогодні