Іноземці можуть замовити українок для охорони під час Євро-2012

— 16 грудня 2009, 12:24

Про це розповів журналістам начальник Державної служби охорони Віталій Грицак у вівторок, повідомляє "Інтерфакс".

Грицак відзначив, що ДСО буде виконувати ті завдання, які виконує і зараз, а безпосередньо безпеку під час проведення матчів чемпіонату Європи з футболу буде покладено на недержавні охоронні формування, яких сьогодні в Україні налічується 4200.

"Ми пропонуємо свої послуги з приводу надання фізичної охорони. Це VIP-персони, високопоставлені громадяни не за посадами, а, напевно, за фінансовим становищем, які будуть в змозі сплачувати за наші послуги", - підкреслив начальник ДСО.

[L]Він зазначив, що такі послуги будуть надаватися спецпідрозділом "Титан" ДСО.

Віталій Грицак нагадав, що серед співробітників ДСО є жінки, нещодавно було створено спеціальний підрозділ. "На вибір замовника ми можемо надати чоловікам і жінкам такі послуги з фізичної охорони", - сказав він.

Грицак повідомив, що послуги ДСО трохи подорожчали в ціні. Якщо півроку тому забезпечення охорони спецпідрозділом "Титан" коштувало 46 гривень за годину, то зараз - 52 гривні за годину.

Віталій Грицак запевнив, що ДСО зможе забезпечити охорону всім бажаючим, у тому числі іноземцям, які прибудуть на Чемпіонат Євро-2012.

Реклама:

Головне сьогодні