Пікет проти відкриття дельфінаріїв не обійшовся без сутички

— 21 грудня 2009, 10:36

Комерційне використання червонокнижних тварин заборонено законом, йдеться у повідомленні Всеукраїнської кампанії "Україна без дельфінаріїв!".

[L]Тому учасники кампанії "Україна без дельфінаріїв!" в день відкриття дельфінарію "НЕМО" у Донецьку провели акцію проти комерційного використання дельфінів.

Учасники пікету тримали в руках плакати, що закликають до відмови від дельфінаріїв і засуджують незаконний вилов дельфінів.

Під час пікету був показаний невеликий перформанс, який проводить паралелі між дельфінарієм та консервної банкою.

Фото організаторів пікету
Також в дволітрову скляну банку були поміщені два іграшкових дельфіна, що яскраво демонструвало кількість "артистів" у дельфінарії і їх "вільний" простір.

Під час мирної акції не обійшлося і без грубої сили - на дівчину, яка роздавала інформаційні листівки, напали. Її схопили за руки, вирвали листівки, викинувши їх у сніг.

Один з працівників дельфінарію пригрозив активісту фізичною розправою.

Зараз активісти кампанії ведуть збір підписів під колективним зверненням громадян до голови Донецької міськадміністрації Олександра Лук'янченка, в якому вказується на порушення дельфінарієм низки законів.

Лист буде передано до міської адміністрації.

Учасники Всеукраїнської кампанії "Україна без дельфінаріїв!" зосередили свою увагу, в першу чергу, на дельфінаріях у віддалених від моря містах - Харкові, Києві, Дніпропетровську, Львові, Донецьку, де неможливо забезпечити дельфінам природне середовище для існування - морську воду.

Реклама:

Головне сьогодні