Boeing 737 з 90 пасажирами на борту впав у море

2
25 січня 2010

На місці аварії виявлені кілька тіл загиблих. За словами рятувальників, існує шанс, що хтось із пасажирів міг вижити, повідомляє ВВС.

Однак поки що інформації про тих, що вижили, немає. "Я спілкувався з ліванською владою, і поки вони не можуть підтвердити, що хтось вижив", - заявив глава ефіопської авіакомпанії Джирма Уейк на прес-конференції в Аддіс-Абебі.

За попередніми даними, на борту "Боїнга-737-800", що прямував до столиці Ефіопії Аддіс-Абеби, було 82 пасажири і вісім членів екіпажу. За іншими даними, на борту було 92 людини.

Більшість пасажирів були ліванцями і ефіопами. Однак, у заяві, оприлюдненій на веб-сайті авіакомпанії, зазначається, що на борту літака були громадяни Росії, Великобританії, Франції, Туреччини, Сирії, Іраку та Канади, в тому числі дружина посла Франції в Бейруті Марла Пьеттон.

Рятувальники шукають людией на місці падіння літака 
Причини катастрофи поки не відомі, але фахівці вказують на ту обставину, що сталася вона при штормовій погоді і проливному дощу.

За словами президента Лівану Мішеля Сулеймана, версія про те, що літак був збитий або підірваний, малоймовірна.

Літак вилетів в грозову погоду 02:37 ранку за місцевим часом (00:37 за Гринвічем). Через п'ять хвилин після цього він зник з радарів.

На борту "боїнга" було 90 осіб 
Згодом мешканці прибережної зони Лівану казали, що бачили в небі вогняну кулю, а потім у воді були помічені уламки.

"Ми побачили спалах в небі, - розповів в інтерв'ю ВВС один з очевидців Абдель Махді Саланех. - Ми побачили спалах над морем, це був падаючий літак. Погода була дуже погана, суцільний грім і злива".

Наразі інформації про тих, хто вижив немає 

Компанія Ethiopian Airlines належить уряду Ефіопії.

Поряд з Південноафриканськими авіалініями і Kenya Airways авіакомпанія вважається одним з лідерів авіаперевезень Африки.

Компанія виконує рейси в 56 міст, 35 з яких розташовані на африканському континенті. Весь флот ефіопської авіакомпанії складається з "Боїнгів". Це єдина африканська авіакомпанія, що розмістила замовлення на 10 новітніх літаків Boeing 787 Dreamliner.

Чистий прибуток компанії в 2008/09 році склав 128 млн доларів.

Усі фото АР, Reuterspowered by lun.ua