Майбутньою королевою "сексуального шоу" в Ріо має стати 7-річна дівчинка. Фото

— 8 лютого 2010, 11:57

Місцеві захисники прав дітей висловили своє занепокоєння у зв'язку з тим, що дитина буде брати участь в 80-хвилинному "сексуальному шоу", повідомляє ВВС.

Майбутня королева бразильського карнавалу Джулія Ліра. Усі фото АР
Тим не менше, батько дівчинки заявив, що нічого страшного в участі своєї дочки не бачить. На його думку, дівчинка справиться зі своєю роллю, незважаючи на спеку.

Участь дівчинки у фестивалі тепер буде вирішуватися в суді.

Джулія повинна була стати королевою фестивалю від школи самби Viradouro Samba, яка серед інших буде брати участь у щорічному карнавалі.

Бути королевою дуже почесно в Бразилії, проте найчастіше цю роль виконує напівоголена дорослі жінка.

Незважаючи на те, що Джулія, звичайно, буде виступати трохи інакше, її участь у параді викликала занепокоєння у дитячих правозахисників. Як повідомили в Раді з захисту дітей та підлітків Бразилії, участь дитини "тільки збільшить сприйняття дітей як сексуальних об'єктів в бразильському суспільстві".

"Ми не проти участі дітей у карнавалі, який вже став частиною бразильської культури, - заявив голова Ради Карлос Нікодемос в інтерв'ю агентству АР.

"А ось чого ми не можемо дозволити, так це призначити семирічну дівчинку на роль, яка традиційно несе в собі дуже сексуальний підтекст", - пояснює Нікодемос.

Мама семирічної Джулії одягає дівчинці корону перед репетицією
Тим не менше, батько дівчинки категорично не згоден з таким твердженням.

"Будь-який чоловік, який буде дивитися на семирічну дитину і відчувати будь-яку ступінь збудження, повинен звернутися до лікаря", - сказав агентству батько семирічної королеви.

Очікується, що остаточне рішення буде винесено вже на цьому тижні. Карнавал ж стартує з 13 лютого і триватиме три дні.

Реклама:

Головне сьогодні