На Луганщині помирають від голоду, морозу і хвороб тварини зоопарку

— 10 лютого 2010, 16:59

Білий ведмідь, лев, верблюд, лами, мавпи, екзотичні птахи помирають від голоду, морозу та хвороб. Лев не в змозі піднятися на задні ноги, у нього відморожений хвіст та ніс і остання стадія дистрофії, у верблюда копита в крові, повідомляє у середу Національний екологічний центр.

Цей пересувний концтабір для тварин охороняється лише 2 сторожами, більше жодного персоналу немає. Іноді тварин підгодовують безпритульними тваринами, яких ловлять охоронці. Немає сіна для підстілок, і тварини вже декілька тижнів лежать на своїх екскрементах. Вони 24 години на добу знаходяться у тісних клітках, не мають можливості повноцінно рухатися.

Тварини належать приватному підприємцю Тариелу Піпія, який мешкає у місті Стаханів Луганської області. Господар покинув цих тварин, зауважують екологи. Протягом останнього тижня тварин підгодовують місцеві жителі, студенти та небайдужі люди. Але тваринам потрібна негайна медична допомога та зміна умов утримання.

Захисники тварин нагадують, що тварини охороняються Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" №3447-IV від 21.02.2006, Кодексом про адміністративні правопорушення (стаття 89), Кримінальним кодексом (стаття 299). Окрім того, створення пересувних звіринців прямо забороняється ст. 25 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження".

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні