Три дні в Карпатах буде лавинонебезпечно – МНС

— 16 березня 2010, 14:24

МНС закликає утриматися від сходжень у гори та дотримуватися правил особистої безпеки у період з 16 по 18 березня.

Як вже повідомлялось, у неділю в Івано-Франківській області під час катання на сноубордах п'ятеро туристів потрапили під снігову лавину. Один з них загинув.

За повідомленням прес-служби МНС, 13 березня рятувальникам також доводилось шукати трьох киян, які не повернулися до місця проживання після катання на сноубордах у районі гір Гемба та Великий Верх, що на Міжгірщині.

На пошуки зниклих вирушило 18 гірських рятувальників. Близько другої ночі четверо з них, які рухалися гірським масивом між горами Стій та Великий Верх, вийшли на мобільний зв'язок з туристами.

Один із рятувальників залишився на місці для підтримання зв'язку із заблукалими та координації подальших дій з колегами по радіостанції, а троє продовжили шлях на сигнальні ракети, які пускали туристи. Раптом рятувальників накрило лавиною.

ВІДЕО ДНЯ

Двоє з них вибралися, третього - шукають. Зараз на місці також працюють колеги зі Львова та Києва, усього задіяно 32 рятувальника. Роботи ускладнюються важкими погодними умовами, які змінюються ледве не щопівгодини.

Окрім цього в горах зберігається лавинонебезпека. Зниклих туристів знайшли у понеділок о 10:10 у районі с. Березники Свалявського району. Стан здоров'я потерпілих задовільний, госпіталізації вони не потребували.

У ніч з суботи на неділю у Карпатах рятувальники МНС шукали двох 24-річних киян, які також, напередодні ввечері, не повернулися до місця проживання після прогулянки в районі гір Гемба та Великий Верх, що на Міжгірщині.

Вони були знайдені закарпатськими рятувальниками 14-го березня о 18:15 неподалік с. Березники, що на Свалявщині. Стан здоров'я потерпілих задовільний, додаткової допомоги лікарів вони не потребували.

Реклама:

Головне сьогодні