Правоохоронці та МНС на Рівненщині шукають... Чупакабру

— 18 березня 2010, 19:12

У середу керівництво управління МВС звернулося до мешканців з незвичайним проханням - остерігатися чудернацької істоти, котру вже охрестили Чупакаброю, повідомляє Радіо Свобода.

Поки у селян Радивилівського і Здолбунівського районів хтось масово нищив кролів, міліція дивилася на те крізь пальці. Заяв брати не хотіли, адже багато хто вважав, що це "хазяйнує" куниця або ласка, розповідає секретар п'ятигорської сільради Галина Давидюк.

Упродовж двох тижнів люди скаржилися, що хтось вириває клітки, душить і випиває кров тваринок, а самих кролів лишає біля кліток. Подібні непоодинокі випадки траплялися і в сусідньому з П'ятигорами Глинську.

Люди стверджують, що бачили невідому тварину, але досі тільки здалеку. Натомість Раїса Середюк стверджує, що потерпіла від мутанта. Пташницю, яка поверталася увечері з роботи, знайшли непритомною в снігу поряд з дорогою. Коли отямилась - не змогла іти і говорити.

Нині вона лікується у невропатолога, бо так і не стала на ноги. Лікарі стверджують - психіка в жінки не порушена, а переляк стався від нападу тварини, котра буквально звалила її з ніг: "Воно скаче на двох ногах, схоже на вовка чи кенгуру, голова видовжена, шерсть приблизно як у вовка, і перед нападом виє, як сирена..." - розповідає Раїса Середюк.

ВІДЕО ДНЯ

Невідомого звіра-легенду, котрий випиває кров у кіз, селяни Пуерто-Ріко назвали Чупакаброю. Про перші подібні випадки пішли чутки ще 35 років тому. А ось на Волині, Тернопільщині, Житомирщині та Київщині про Чупакабру заговорили тільки нещодавно.

П'ятигорські селяни самі розпочали розслідування, розповідає старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю обласного управління МВС Інна Березовська: сліди, схожі на ведмежі, вони змогли зафіксувати фотокамерою. А що є потерпіла, то міліція відкрила справу за фактом нападу... Чупакабри.

Аби не допустити подібних випадків, у Здолбунівському районі працюють дві пересувних групи з числа працівників райвідділку, МНС та громадськості. Вони чергують вдень і вночі. А тим часом міліція просить мешканців області уникати безлюдних місць і телефонувати за номером 102, якщо побачать... Чупакабру.

Скептиками в цій ситуації лишаються працівники Рівненського зоопарку. Кажуть - такі мутанти науці не відомі. А що в зоопарку знають, як поводити себе і з тиграми та ведмедями, і зі зміями та крокодилами - то й Чупакабра їм не страшна.

Реклама:

Головне сьогодні