Рентгенівський знімок Мерлін Монро виставлять на аукціон

46
13 квітня 2010

Рентген акторці зробили 1954 року, коли вона лягла до лікарні "Cedars of Lebanon" на операцію через ендометріоз. Лікар, що робив знімок, швидше за все, демонстрував його студентам під час лекцій, а згодом залишив своїй доньці, яка зараз і виставляє його на продаж. Вартість знімку становитиме не менше 1200 доларів, пише "The Daily Telegraph"

Рентгенівський знімок - лише одна з багатьох речей, пов'язаних із Мерлін Монро, що будуть виставлені в якості лотів на аукціоні у Лас-Вегасі цього літа. 

Наприклад, шанувальники можуть придбати канапу психотерапевта акторки доктора Ральфа Грінсона, на якій колись лежала знаменита пацієнтка. Лікар почав працювати з Монро у 1961-му, коли в неї стався зрив під час зйомок у "Неприкаяних". 

Реклама:

З меблів є ще різьблений стілець в італійському стилі, оздоблений зеленим оксамитом - на ньому Мерлін Монро сиділа у 1962-му під час фотосесії для журналу "Life".

Наступним лотом буде тарифна картка Мерлін Монро зі студії 20th Century Fox, датована 11 травня 1953 року. Згідно з цим документом, платня, яку акторка одержувала за тиждень роботи, зросла з 750 до 1250 доларів. 

Підуть з молотка і дві кофтинки від Пуччі, які Монро колись подарувала доньці свого психоаналітика, оскільки для неї вони були завеликі.

Також серед лотів оригінальна чорно-біла світлина Мерлін, зроблена у 1954 році в Кореї.

Бажаючі матимуть змогу придбати невідкриту пляшечку улюблених парфумів акторки - "Chanel № 5". У 1953  році на запитання, що вона вдягає, коли збирається до ліжка, акторка відповіла, що це лише "Chanel № 5".

Продається й примірник сценарію до фільму "Щось має трапитися" з іменем Мерлін Монро на обкладинці. Саме над ним акторка працювала незадовго до своєї смерті. На його 32 сторінках збереглися нотатки та ремарки, які зробила сама зірка.

Реклама:

Ще один лот - це старовинні дерев'яні лижі, з ініціалами "ММ" на кожній, які, ймовірно, належали акторці та використовувались у її ранніх фотосесіях у 1940-х роках. Реклама: