У Чернігові ловлять маніяка. Міліція просить посидіти вдома

5
21 квітня 2010

Скоріше за все, убиті стали жертвами психічно хворої людини. На жаль, такі злочини є найбільш складними, адже їх дуже важко попередити та розкривати, зазначають у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Зазвичай, вони не мають чітко вираженого умислу, є спонтанними, не піддаються жодному логічному поясненню.

Чернігівський гарнізон міліції над розкриттям злочинів працював усю ніч, був відпрацьований значний кримінальний масив регіону, однак розкрити ці страшні вбивства поки що не вдалося.

Наразі з МВС до Чернігова виїхали найкращі оперативники карного розшуку, група слідчих на чолі з першим заступником начальника Головного слідчого управління, криміналісти Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Буде повторно проведено огляди місця події, інші оперативно-слідчі дії.

Зі слів очевидців вдалося описати зовнішність підозрюваного у скоєнні цих страшних вбивств. Прикмети нападника: вік 25-30 років, зріст 175-180 сантиметрів, дуже худорлявої статури, має коротко стрижене волосся. Був одягнений у чорну куртку, ймовірно, з капюшоном. В руках мав лопату з коротким держаком. Його бачили повністю заюшеним кров'ю своїх жертв.

Міліція звертається до всіх, хто помітить чоловіка, схожого на підозрюваного у скоєнні вбивств, негайно телефонувати за телефоном "102".

У жодному разі не намагатися затримати його самостійно або вступати з ним в будь-який контакт. Це надзвичайно небезпечно.

Міліція нагадує, що поведінка людей з хворою психікою важко передбачувана, вони поводяться неадекватно, різко змінюють настрій. Загострення таких хвороб є сезонним - весною та восени.

Тож міліція звертається до всіх громадян бути особливо обережними та пильними, утриматися від пересувань безлюдними місцями поодинці, не відпускати дітей гуляти на вулиці без нагляду дорослих.powered by lun.ua