Пенсіонер з Британії повернув тістечка, які вкрав 50 років тому

— 22 квітня 2010, 17:58

У 1960-му році тоді ще 15-річний школяр підробляв у кав'ярні під час літніх канікул. Пристрасть до солодощів підштовхнула його до крадіжки пакета тістечок Jaffa Cakes, пише "The Daily Mail".

"Я завжди любив солодке, я був голодний та подумав, що візьму лише одне тістечко Jaffa Cake з пакета. Але закінчилося тим, що я з'їв їх усі й ніколи нікому про це не розповідав", - згадує Біббі.

50 років по тому Джон Біббі придбав такий самий пакунок із солодощами та проїхав 80 кілометрів, аби вручити його 79-річному Леслі Сімпсону та зізнатися у своєму злочині.

"Я поїхав до нього та одразу ж сказав: "Лес, я маю в дечому зізнатися". Я витяг пакет Jaffa Cakes та розповів йому все. Це було вперше, коли я зізнався комусь у тому, що зробив. Я відчув, наче тягар впав з моїх плечей", - каже Біббі.

"Він, певно, почувався винним усі ці роки, але ж я нічого про це не знав. Це було 50 років тому. Він не мав перейматися цим, я маю на увазі, що таке пакет Jaffa Cakes? Я навіть не люблю Jaffa Cakes", - здивувався Сімсон, який продав свій бізнес майже 40 років тому.

"Судячи з вигляду його обличчя, мені здалося, він думав, що я його насварю після стількох років. Закінчилося тим, що ми ревли від реготу", - згадує колишній власник кав'ярні.

Як не дивно, у Джона Біббі збереглася його пристрасть до солодощів. Він зізнається, що й досі час від часу наминає ті ж самі Jaffa Cakes.

"Було чудово поспілкуватися із Джоном, адже спливло так багато часу, я відчуваю справжнє піднесення, коли одержую звістки від людей з минулого", - каже Сімпсон.

Наразі чоловіки вдвох планують організувати зустріч для колишніх працівників та клієнтів кав'ярні з нагоди 80-річчя Сімпсона.

Реклама:

Головне сьогодні