Австрійку оштрафували на тисячу євро за купівлю підробки Луї Віттон

— 10 червня 2010, 10:47

Жителька Відня, що відпочивала на знаменитому північноіталійському курорті Єзоло, була цілком задоволена собою, вторгувавши в пляжного продавця строкату сумку Луї Віттон усього за сім євро.

Однак одразу ж після завершення покупки до неї підійшов чоловік і, витягнувши посвідчення поліцейського з кишені пляжних шортів, поінформував її, що вона порушила закон.

Адже в Італії відповідальність за купівлю-продаж контрафактних товарів несе і продавець, і покупець. Штраф, виписаний правоохоронцем, складав 1000 євро, однак жінка одразу заявила, що платити не збирається.

Закон про відповідальність за купівлю-продаж фальшивих фірмових товарів існує вже кілька років, але правоохоронці зазвичай не справлялись з масою торговців підробками, що заполонюють італійські курорти, й штрафували досі доволі рідко.

Тому випадок жінки з Відня викликав розголос. До того ж, він не скінчився відмовою платити, повідомляє "Німецька хвиля".

ВІДЕО ДНЯ

Як стало відомо, асоціація власників готелів та інші комерсанти Єзоло вирішили... вибачитися перед туристкою та непрямим шляхом сплатити за неї штраф, надавши їй безкоштовне проживання на курорті на суму 1000 євро.

Вони цілком згодні з законом про контрафактну продукцію, пояснили представники турбізнесу. Але, на їхню думку, місцева влада повинна була спочатку провести широку й детальну інформаційну кампанію.

Деякі експерти кажуть що, вірогідно, цього року пляжних продавців стане іще більше за рахунок тих, кого звільнили з фабрик. Тому кожний курорт вирішує проблему по-своєму.

Так, у містечку Кастільйоне делла Пескайа поблизу Гроссето місцева влада вирішила впровадити авторизованих торговців, які мають документи на перебування в Італії й продають не контрафактний крам.

А для того, щоб відпочиваючі їх відрізняли, у мерії вирішили видати "авторизованим" продавцям жовті футболки.

Реклама:

Головне сьогодні