Уряд України вирішив випустити закордонні паспорти старого зразка

— 17 червня 2010, 12:00

Закордонні паспорти старого зразка, затвердженого в 1994 році, випускатимуть до 15 липня поточного року.

Це визначено постановою Кабінету міністрів від 16 червня, оприлюдненою на сайті уряду.

У ній сказано, що Кабмін погоджується з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо виготовлення до 15 липня 50 тисяч бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон за зразком, затвердженим постановою КМУ від 4 червня 1994 року "Про затвердження зразка бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон".

На період до 15 липня поточного року відновлено дію пункту 1 згаданої постанови.

Водночас, на цей період уряд зупинив дію пункту 2 своєї постанови від 26 червня 2007 року "Про затвердження технічного опису та зразка бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон та внесення змін до деяких актів Кабінету міністрів" у частині припинення виготовлення бланків паспорта попередніх зразків.

МЗС доручено забезпечити оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон за зразком, затвердженим 4 червня 1994 року.

ВІДЕО ДНЯ

Міністерству фінансів доручено до 15 липня забезпечити виготовлення 50 тисяч бланків закордонних паспортів - на підставі договору між МЗС і Поліграфічним комбінатом "Україна" і "з урахуванням проведеної попередньої оплати робіт" з виготовлення таких бланків відповідно до розпорядження Кабміну від 23 грудня 2009 року.

Як відомо, припинення видачі в Україні закордонних паспортів старого зразка (з вклеєною фотографією) та встановлення граничного терміну дії вже виданих - одна з вимог Євросоюзу на шляху запровадження у майбутньому безвізового режиму.

Зараз закордонні паспорти старого зразка видаються в консульських установах України за кордоном, а також на території держави при терміновому оформленні документів.

Реклама:

Головне сьогодні