Відпустка вимотує навіть більше, ніж робота - дослідження

13
23 липня 2010

Результати дослідження Інституту лідерства та менеджменту, в якому взяли участь 2500 менеджерів, показали, що 40% працівників повертаються в офіс з ще більшим напруженням, ніж перед відпусткою, а 90% переймаються потоком електронної пошти, що чекає на них після відпочинку.

Третина працівників, знаходячись у відпустці, все одно намагаються "тримати руку на пульсі". 80% з них намагаються відповідати на електронні листи зі своїх смартфонів, майже половина відповідають на телефонні дзвінки, а один з десяти навіть навідуються в офіс.

Пенні де Валк, виконавчий директор Інституту, каже: "Минули ті часи, коли люди забували про роботу хоча б на два тижні протягом літа. Здавалось би, нинішні технології дозволяють працювати на відстані, але тим важче розірвати зв'язок".

Реклама:

"Нестабільна економічна ситуація також впливає на те, що багато британців весь час приглядають за роботою - навіть тоді, коли їм справді треба вибратися за межі офісу, щоб відпочити і набратися сил", - додає він.

Як показало дослідження, по-справжньому відпочити працівникам вдається лише два дні за всю відпустку. 10% заявили, що їм потребується тиждень, щоб увійти в колію і хоч трохи розслабитися.

П'ять порад для вдалого відпочинку:

Передайте свої справи колегам з чіткими рекомендаціями, що треба робити за вашої відсутності.

Автоматично розмежовуйте електронні листи на важливі та не важливі.

Повідомте ключових партнерів, що будете далеко, щоб вони вам не писали.

Реклама:

Обмежте контакти з офісом. Намагайтеся перевіряти пошту не частіше одного разу на день.

Після повернення поговоріть для початку з колегами, а не кидайтесь одразу до пошти.

За матеріалами The TelegraphРеклама: