У Берліні відкриють ресторан для канібалів

6
27 серпня 2010

Господарі ресторану, місце знаходження якого ще не розголошується, звернулися через інтернет до потенційних донорів, які були б не проти перетворити якусь частину свого тіла на вишуканий делікатес, повідомляє El Mundo.

"Пройшовши медичне обстеження, ви зможете вирішити, яку частину вашого тіла ви ладні пожертвувати", - йдеться на сайті закладу.

Звідти ж бажаючі одержати "членство у клубі" можуть скачати анкету потенційного донора - із запитаннями про вік, хронічні захворювання, куріння, споживання алкоголю або наркотиків, вагу, групу здоров'я й навіть про те, чи не є, бува, особа вагітною.

Власником закладу є бразилець Едуардо Амадо. Майбутнім клієнтам він обіцяє "кухню культури варі, племені канібалів з амазонської сельви" у комбінації з класичними бразильськими рецептами.

"Згідно з давнім прислів'ям варі, для нас важливо те, що "їсти - це більше, ніж втамовувати голод". Ми дивимось на харчування як на духовний акт, у якому приймається душа та сила істоти, яку ми споживаємо", - зазначає на сайті Амадо.

"Сподіваюся, що йдеться просто про жарт із поганим смаком", - прокоментував "гастрономічну полеміку" віце-президент берлінського Християнсько-демократичного союзу Майкл Браун.

На його думку, метою такої агресивної й епатажної рекламної кампанії є зацікавити можливих клієнтів.powered by lun.ua