Календарі Путіну від майбутніх журналістів: еротика vs гострі запитання

7 жовтня Володимир Путін, якого минулого року визнали третьою найвпливовішою людиною в світі, святкує свій 58 день народження. Здивувати людину, чий (офіційний !) дохід за минулий рік склав майже 4 мільйони рублів, важко.

Тож, студентки Московського державного університету вирішили роздягнутися для святкового еротичного календаря.

Втім, дівчата все ж вирішили не вистрибувати з трусів і таки лишили на собі білизну. А на кожному знімку помістили або освідчення на адресу екс-президента, або двозначні пропозиції в дусі: "Хочу привітати особисто, зателефонуйте...".

За даними ЖЖ-користувача krispotupchik, зараз вже надруковано 50 тисяч екземплярів "секс-подарунку" для Путіна. А за словами одного з авторів календаря Володимира Табака, "подарунок" вже продається у російській мережі магазинів "Ашан".

Еротичні фантазії студенток проти...

Сам винуватець торжества подарунок ще не бачив, заявив прес-секретар прем'єра Дмітрій Пєсков.

Також він поставив під сумнів, що календар випустили спеціально для прем'єра. "Наскільки я розумію, він адресований Володимиру Володимировичу, але я не знаю, чи Путіну. Тому я не хотів би це ніяк коментувати", - додав він.

Водночас, поява календаря з оголеними студентками журфаку МДУ викликала негативну реакцію у керівництва факультету.

В інтерв'ю "Російській службі новин" декан факультету журналістики МДУ Олена Вартанова сказала, що вважає некоректним прикриватися ім'ям вузу для здійснення подібного роду акцій.

"У кожного громадянина Російської Федерації є право привітати прем'єр-міністра або іншу державну високопосадову особу з днем народження. І я вважаю, що в цьому всі ми вільні. Але дивно, що наші студентки скористалися для цього недостатньо коректною формою, бо вони прикрилися брендом, який їм особисто не належить", - заявила Вартанова.

Однак декан факультету журналістики додала, що карати студенток за оголення для прем'єр-міністра не будуть. "За що їх карати? Це питання тільки виховання, смаку та етики", - пояснила Вартанова.

... гострих запитань до іменинника

Разом з тим вчинок студенток "без страху і докору" викликав зустрічну реакцію у їхніх колег - інших студенток факультету журналістики, які блискавично вирішили продемонструвати імениннику справжні професійні якості журналістів - і "порадували" його календарем... з гострими запитаннями.

Серед них "Коли звільнять Ходорковського?", "Хто вбив Анну Політковську?" та "Коли наступний теракт?".

Дівчата не можуть похвалитися 50-тисячним тиражем, але пропонують бажаючим самим роздрукувати календар та повісити на стінку. Поки ж що гострі запитання до Путіна дівчата оприлюднили в інтернеті.

Реклама:

Головне сьогодні