Обрано найекологічніший готель в Україні

6
18 жовтня 2010

Найкращий, "зелений", сертифікат отримало кнайп-кафе "Купідон" у Києві. "Блакитні" сертифікати 2-го ступеню здобув турготель "Косів" та приватна садиба "Живиця" з Івано-Франківщини. Ще один з перших переможців - Бутік&Готель "Сезони SPA", що в Обухівському районі Київської області, пише Німецька хвиля.

У визначенні переможців еко-конкурсу, зокрема, враховувались: енергоощадність, економія водних ресурсів, забезпечення гостей органічними продуктами харчування, застосування засобів для мийки та чистки без шкідливих для природи компонентів та чи проводить готель просвітницькі заходи для своїх відвідувачів.

Координатор еко-конкурсу українських туристичних закладів Надія Шевченко розповіла, що була приємно вражена отриманими заявками від закладів-конкурсантів. За її словами, до багатьох речей, не описаних в підручниках, люди додумались самі, плануючи економію власних витрат чи як не бруднити власний город поруч з садибою.

"Всі ці поняття здорового глузду й об'єднуються у систему, яку можна назвати екологічним менеджментом", - підкреслює Надія Шевченко.

Конкурс екологічно відповідальних готелів та ресторанів на отримання позначки "Господа шанує природу" триватиме до травня 2011 року. Тоді підсумки наступного туру оголосять на виставці "ЕкоВідпочинок".

powered by lun.ua