Google Street View зняв народження дитини на вулиці

— 25 листопада 2010, 11:42

Камери сервісу Google Street View, який збирає фотозображення вулиць основних міст світу, зняли пологи на тротуарі.

Фотографія зроблена на вулиці Хубертусаллі, що в Вільмерсдорфі, передмісті Берліна. Перед жінкою, яка лежить на тротуарі стоїть на колінах чоловік, а в руках він тримає, схоже, новонародженого.

За спиною породіллі знаходиться інша жінка, яка підтримує її голову. Сама породілля лежить на рушнику. На проїжджій частині наспіх припаркований автомобіль з відчиненими дверцятами. Збоку стоїть і чоловік, який дивиться в бік жінок.

Деякі блогери, які обговорюють цей знімок, запідозрили, що глядачі мають справу з жартом, пише ТСН з посиланням на The Daily Telegraph.

"Там через дорогу - лікарня. І в лікарні не знають, що перед її воротами проходять пологи? А в самому будинку - рекламне агентство. Вони що, теж були не в курсі про пологи перед їх будівлею?", - обурюється один з блогерів.

ВІДЕО ДНЯ
Скандальне фото пологів від Google Steet View

Відповідальності за організацію жарту поки ніхто на себе не взяв. Сам сервіс без коментарів замінив цей кадр на зображення порожньої вулиці.

Підозри в тому, що "пологи" були інсценовані, підкріплюються особливим ставленням берлінців до Google Street View. Адже саме в столиці Німеччини в лютому влаштували стеження за працівниками Google Street View, коли автомобіль з камерами почав їздити по місту.

До автомобіля причепили GPS-жучок, тому деякий час усі охочі могли стежити за пересуванням фотографій машини на карті, викладеної на зареєстрованому в сусідній Австрії сайті.

Зазначимо, Google Street View, який почав працювати у 2007-му році, дозволяє користувачам картографічних сервісів Google Earth і Google Maps проглядати зображення вулиць, віртуально прогулюватися містами, читати написи на дорожніх покажчиках тощо.

Фотографії надходять з камер зовнішнього спостереження, а також панорамних камер, встановлених на автомобілях Google. При цьому, щоб зробити фотографії, камера встановлюється на машину на висоту близько 2,5 метрів, завдяки чому можна робити знімки через паркани і огорожі.

Знімки з вулиць французьких, британських, італійських, швейцарських, а також голландських міст вже можна побачити в мережі. Фотобанки різних країн планується оновлювати кожні два-три роки.

Реклама:

Головне сьогодні