Укрзалізниця запускає аудіоефір для пасажирів

— 28 грудня 2010, 16:00

Вже на новорічні свята під час подорожі залізницею для пасажирів звучатиме аудіопрограма "Музика української залізниці - музика УЗ".

В цілому проект здійснюється з метою інформаційного забезпечення пасажирів під час подорожі, пише УНІАН з посиланням на прес-центр Укрзалізниці.

Ефір програми розрахований на загальну аудиторію. Тривалість трансляції ефіру - від 6 до 10 годин. Кожна година складається з шести інформаційно-розважальних блоків різної тематики.

Під час ефіру прозвучать українські і зарубіжні пісні, пізнавальні і розважальні програми, корисна інформація для пасажирів, а також короткі рекламні повідомлення про послуги, що надаються залізничним транспортом України.

Як зазначають у відомстві, це не перший рекламно-інформаційний проект, який реалізується в секторі пасажирських перевезень. Зокрема, в потягах підвищеного комфорту Придніпровської і Південної залізниць Центром реклами "Укрзалізниці" у відеоефір вроваджена програма "Експрес ТБ".

У відомстві також повідомляють, що на сьогодні для пасажирів, що віддають перевагу друкованим виданням, напрацьовується видавничий проект - новий інформаційно-популярний журнал.

Реклама:

Головне сьогодні