На користувача "Вконтакте" завели справу за закачку музики

11
19 січня 2011

Справу за статтею про порушення авторських і суміжних прав (передбачає покарання до 6 років позбавлення волі) порушили за запитом представника фірми грамзапису "Никитин".

Перевірка показала, що "одним із найактивніших користувачів, що здійснюють незаконне відтворення і доведення до загального відому музичних доробків, є 26-річний москвич".

Він, за даними перевірки, розмістив на своїй персональній сторінці 18 аудіозаписів відомої російської музичної групи, кількість скачувань яких іншими користувачами склала понад 200 тисяч.

Реклама:

Фірма грамзапису "Нікітін" володіє правами на записи доволі великого числа російських артистів. Серед останніх релізів лейблу "Машина времени", "Хор Турецкого", "Король и Шут" і Amatory.

Прес-служба "Нікітіна" відмовилася від коментарів із приводу порушення кримінальної справи про порушення авторських прав. Ім'я артиста, через якого почалося переслідування, також не називається.

У серпні 2010 року соціальна мережа "Вконтакте" була в судовому порядку звільнена від відповідальності за контент користувачів.

"Лента.ру" за матеріалами ІТАР-ТАРСРеклама: