Створено меблі, що пожирають комах та мишей

— 21 лютого 2011, 17:05

"М'ясоїдні" меблі сконструйовані таким чином, щоб за допомогою спокусливих запахів та інших принад залучати і "пожирати" домашніх паразитів: мух, комарів і навіть мишей.

Необережні жертви потрапляють у пастку і відправляються в спеціальні батареї, що перетворюють їхні тіла на енергію.

Предмети хижого домашнього інтер'єру практично не мають потреби в харчуванні від електромережі - "їжу" вони здобувають самостійно, повідомляє ТСН з посиланням на Trensupdates.

Одним із предметів, яким дизайнери пропонують прикрасити кухню, приміром, є стіл-мишоловка.

Принцип роботи дуже простий: від власників потрібно лише залишити на його поверхні яку-небудь їжу. Все інше стіл зробить сам. Одна з його ніжок являє собою тунель, призначений для мишей чи пацюків, яких заманює запах їжі.

ВІДЕО ДНЯ

Гризуни залазять через нього на поверхню столу... і потрапляють у пастку. Спеціальний пристрій вб'є звірятко і перетворить біомасу на електроенергію, яка буде використана для підтримки стола в робочому стані.

До колекції також входить лампа-мухоловка, що використовує природну тягу комах до світла. Мухи й метелики летять на світло лампи, сідають на її кулястий плафон і залазять всередину через спеціальні отвори. Вибратися через них вже не вийде.

Пізніше комахи потрапляють у своєрідний "шлунок", де "перетравлюються", заряджаючи енергією батареї.

Істотний недолік таких меблів - прогодувати себе вона зможе далеко не скрізь. Хижі годинники, наприклад, ненажерливі. Для 12-денної роботи їм потрібно не менше восьми мух.

Реклама:

Головне сьогодні