Складено топ-10 предметів жіночого гардеробу, які ненавидять чоловіки

11
24 березня 2011

Напівкомбінезони - байдуже, зі штанями, шортами чи спідницею - це "ні і ще раз ні", застерігає видання The Telegraph.

Таке вбрання викликає в хлопців лише думку: "Чому це вона вдяглася, наче велетенське немовля?".

Більшість опитаних чоловіків із прохолодою ставиться до підплічників, окрім одного таємного шанувальника акторки Джоан Коллінз, який побажав лишитися неназваним, зазначає видання.

"Бабусин шик": манірні квітчасті сукні, вінтажні чобітки зі шкарпетками та нафталіновий ридикюль - ніщо не робить жінку більш схожою на стару діву. Як висловився один із респондентів, до цього вбрання бракує лише кількох котів.

Чимось не догодили британцям і черевички-сабо, їх названо "цілком асексуальними". Так само не надихає чоловіків і взуття на високих підборах, якщо під нього красуня нап'яла шкарпетки.

Гадаєте, леопардовий принт вічний, гламурний  та пасує до всього? "Несмак" - сказав один із респондентів. "Огидно", - додав інший.

Комбінезон - цілком прийнятна одежина, "але  лише якщо ти супермодель", - зазначив співрозмовник видання.

Підгорнуті  чоловічі джинси - такий унісекс  не пасує навіть Кайлі Міноуг та нагадує про дівчаток, які хочуть похвалитися, що мають бойфренда.

Єдиним плюсом кремезних черевиків на шнурівці є те, що вони нагадають своїй власниці про її 16-річчя.

"Гаремні"  брюки-афгані - від них віє екзотикою, в них не буває спекотно... "Виглядає так, наче вона обкакалася!", - безапеляційно стверджує