Найцікавіші розмови з українськими ДАЇшниками. Відео

254
28 березня 2011

Після звільнення одеського ДАІшника Олександра Швеця за те, що він назвав українську мову телячою, увага до працівників ДАІ загострилась.

Не зважаючи на те, що і до цього інциденту автомобілісти "боролись" із свавіллям інспекторів, часто записуючи спілкування із правоохоронними органами на відео, у мережі з'являються нові ролики, в яких можна дізнатися про розмір совісті автомобілістів, а також почути напрям, куди варто рухатись далі та побачити, як виглядає дуля інспектора.

Така робота свідомих українських керманичів не пройшла повз увагу громадськості і не загубилася у численному "Ютубівському" просторі. Тож, "Українська правда. Життя" вирішила віднайти найбільш цікаві сюжети та пропонує подивитися кілька колоритних розмов із працівниками ДАІ, що "гуляють" мережею.

Так, виявилося, що коли "люди у формі" помічають увімкнену камеру, в них може зникнути бажання спілкуватись із таким "оператором". До речі так сталося з одним із працівників служби, який одразу вирішив, що він просто йде додому і зовсім не зупиняв водія.

Схожа ситуація сталася із іншим інспектором, який одразу ж побажав щасливої дороги, коли побачив, що водій налаштував камеру для відео-зйомки.

Тим часом, деякі інспектори вважають за краще посперечатися, аніж тікати. Так сталося з одним водієм, який на вимогу працівника дорожньо-патрульної служби вимкнути камеру, відповів, що не зобов'язаний виконувати таке прохання. Інспектор засперечався: "Я вам що, кінозірка чи актріса, я не поняв".

Варто зазначити, що найчастіше суперечки трапляються, коли водій просить інспекторів просять пояснити причину, через яку їх зупинили та на прохання вийти із машини. До речі, одному із таких водіїв, після тривалих суперечок інспектор пояснив: "Якщо би я був на гражданці, я тобі кажу, набив би тобі є*бало, розумієш"?

Втім, не всі працівники ДПС погрожують та використовують ненормативну лексику, якщо їх спитати про причину зупинки. Мова йде про одеського інспектора, який спокійно "просвітив" водія: "Причину зупинки давно відмінили, щоб ви в курсі були". Втім, виявилося, що водій йому трапився вдячний. На радощах він зізнався: "Я вас кохаю, інспектор". Після такого відвертого зізнання, задоволений працівник ДАІ побажав удачі та вивчати Правила дорожнього руху.

Але, на жаль, такі випадки ввічливості трапляються не часто. "Ти подивись грамотій тут знайшовся. Документи давай пред'являй. Я ще раз кажу документи (свої - авт.), я пред'явлю потім. ...Ти подивись який "наглєц" приїхав тут розказувати мені", - обурився інший, у якого водій вимагав посвідчення. Після тривалої суперечки, яким чином оплачується штраф, та в кого більше совісті, ДАІшник зробив висновок: "Я відчуваю з вами марно розмовляти". 

А дякуючи іншому інспектору дорожньо-патрульної служби, виявилося що у інспекторів є "альтернативне" посвідчення - дуля. Один із водіїв переконався у цьому на власні очі.

Проте, поряд із начебто безневинним хамством у вигляді простого жесту, існують і більш радикальні методи силовиків, перевіряти документи. Один із працівників дорожньо-патрульної служби без пояснень "виволік" водія із машини зі словами: "Що ти п'яний бля їздиш? Сюди на *уй руки. Готовий бл*ядь їздиш сука на*уй. Виходь бля з машини. Щас бля по голові получиш... руки на капот. Що п'яний бля". Коли ж водій не відмовився у присутності двох свідків "дути в прибор", інспектори намагались віддати автомобілісту документи із реплікою: "Я бачу, що у вас запаху немає, для чого вам алкотестер?" Втім, наприкінці бесіди, один із працівників ДПС все ж таки вибачився за напарника, який силою вивів водія із машини.

А от молодому водію, який не визнавав, що перевищив швидкість, та відмовився вийти із машини працівник ДАІ, розказав, що в нього на губах. "Ти надто молодий, щоб так зі мною розмовляти. У мене діти такого віку...Бог тобі суддя, а він обманщик. Він обманює і вас (звернувся до дівчини, що їхала в авто із водієм) і всіх, він сам собі невірний. "Ти навіть не можеш окуляри зняти, щоб подивитись нормально. У тебе на губах не молоко, а пепсі-кола, розумієш, ти? Урод".

Виявилося, що не один він - майстер у "роздаванні характеристик". Інший інспектор, у своєрідній манері, побажав "щасливої дороги", сказавши: "Їдь на*уй звідси", - водієві, який грубо відмовлявся передавати права та техпаспорт інспектору в руки.

До речі, інший "ввічливий" інспектор, через те, що керманич не забажав виходити із машини, та відкривати капот, оголосив йому, що він "пі*арас".

Ось таке "обличчя" продемонструвало молоде покоління інспекторів. І у підтвердження цього, один із представників поцікавився: "Може, ти дівчина переодягнена", - сказала "людина у формі", обізвавши чучелом водія, який не хотів виходити із свого автомобіля.