Мер міста таки обматюкала журналістку? Відео

25
28 березня 2011

Про це йдеться у "Програмі Максимум в Україні" на телеканалі ICTV.

Сам інцидент трапився на початку березня під час прес-конференції, присвяченої 100 дням роботи мера. Тоді, як це видно з відеозапису на Youtube, під час формулювання запитання журналістки, мер обізвала її "с**ою". Пізніше Неля Штепа переконувала, що зовсім не матюкала журналістку, яка поставила незручне запитання, а лише кликала "електрика Саню".

Як з'ясували журналісти програми "Програма Максимум в Україні", ніякий електрик Саня у мерії не працює. Та й сама мер пізніше заявила, що вже не пам'ятає, щоб когось такого кликала.

"Я не кликала Саню. Я спитала, можливо, якось, я не знаю..." - сказала мер журналістці телеканалу ICTV.

Водночас, голова Національної Спілки журналістів України Ігор Лубченко пропонує записати мера Слов'янська Донецької області Нелю Штепу до списку ворогів преси.

"Днями на засіданні за участю голови Донецької організації НСЖУ, (він секретар Національної спілки журналістів України) ми вирішили записати її в список ворогів преси не за це, там є за що її записати і без цього", - запевняє голова спілки журналістів.

"В неї і без цього випадку є за що. Про те, як вона працює і як ставиться до журналістів. Наприклад, те що вона закрила газету районної ради незаконно. Була структура, яка називалась "Совет" і видавала газету ради. Коли вона стала головою, вона винесла на сесію ради питання про те, щоб цю газету закрити. Вони могли прийняти рішення за яких ось обставин, чи нема грошей, нема кадрів. Але вони відмінили рішення 20-літньої давності і таким чином вважають, що закрито газету. Але вона не закрита, бо це не підстава, щоб відкликати свідоцтво про реєстрацію. Я сказав у суботу на засіданні, що це просто підстава йти до прокурора, який має порушити справу проти неї за корупцію, бо це корупція", - заявив Ігор Лубченко ІА "Регіональні Новини".

Також голова НСЖУ повідомив, що Неля Штепа на сесії міськради при розгляді питання під пунктом "Різне" вигнала журналістів із зали засідань.

"Один журналіст лишився з газети "Донеччина". Вона сказала йому, що це їхні особисті справи, що ці питання треба розглядати чи в сімейному кругу, чи що це особисте. Якби вона закрила сесію, а потім попросила депутатів ще щось обговорити, а так це було в порядку денному, тому виганяти журналістів вона не мала жодного права", - додав очільник Національної спілки журналістів України.