Діти впіймали крадіїв та здали міліції

4
29 березня 2011

Двоє школярів, під час весняних канікул вирішили відпочити в одному з міських парків. Хлопчаки спілкувалися та слухали музику з мобільного телефону. Захопившись розмовою, дорогу іграшку друзі поклали біля себе. Втім, стільниковий без нагляду помітили кмітливі дорослі, повідомляє прес-служба МВС.

До підлітків підійшли двоє чоловіків і розмістилися неподалік. Дорослі розпивали спиртні напої, а дітей з приводу канікул пригостили лимонадом. Коли ж випивка закінчилась, збираючись піти чоловіки попросили у дітей телефон, пояснивши, що потрібно терміново подзвонити. Школярі не відмовили і добровільно віддали мобільний незнайомцям. Доки один із захмелілих чолов'яг робив вигляд, ніби комусь телефонує, інший запропонував хлопцям навперегони пробігти 30-метрівку. Переможцю пообіцяв подарувати 50 гривень. При цьому, незнайомець дістав з кишені призову купюру та показав дітям.

Забувши про свій телефон, хлопчаки стрімголов кинулися бігти. Втім коли обернулися, щедрих чоловіків не знайшли. Друзі зрозуміли, що їх не тільки ошукали, а й обікрали. Не довго думаючи, школярі вирушили навздогін кривдникам. Утікачі ж встигли вскочити до автобусу, який рушав з місця. Діти дочекалися іншого, згаявши немало дорогоцінного часу. Через кілька зупинок юні переслідувачі пересіли до швидкісної маршрутки та наздогнали автобус. Зловмисники, тим часом, мирно спали, пригрівшись в автобусі. Хлопці підійшли до водія, розповіли все, що з ними сталося та попросили викликати міліцію.

На кінцевій зупинці солодкий сон крадіїв порушили працівники роти патрульної служби, які прибули за викликом. Мобільний телефон школярів виявили у кишені в одного із крадіїв. Законопорушників затримали на місці. Обидва виявилися жителями сусіднього села, а до Білої Церкви приїхали "відпочити". Один із них уже мав кримінальний досвід у молоді роки.

Наразі стосовно затриманих порушено кримінальну справу за ст.190 КК України України, яка передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи до двохсот сорока годин, виправні роботи до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.