Дніпропетровський крокодил "повернув" проковтнуту мобілку

7
15 квітня 2011

Чотири місяці пройшло з того дня, коли алігатор Гена у Дніпропетровську проковтнув мобільник, який випадково упустила в відвідувачка вольєр.

Для Гени це були важкі часи: телефон міцно застряг в його череві і явно завдавав бідоласі дискомфорт. Рептилії навіть збиралися робити операцію.

Окрім цього до страждальця прийшла небувала слава - за інтимним процесом його травлення стежила вся країна. Та тільки Гена майже нічого не їв і мобільник його черево залишати не збирався.

Та, поївши після тривалого голодування, крокодил почав по частинах повертати залишки телефону природним шляхом, пише Комсомольская правда.

"Зараз ми вже впевнені, що ніяке зовнішнє втручання не знадобиться. На вулиці потеплішало, і всі крокодили почали нормально харчуватися. Так що якщо всередині Гени і залишилися якісь частини телефону, то й вони вийдуть в найближчі дні", - розповів один з лікарів крокодила, ветеринар Олександр Шулешко.

Щоправда, використовувати телефон за призначенням його колишньої господині Риммі вже не вийде - запчастини, які "вийшли на світ", явно відчули на собі дію м'язів і кислоти крокодилячого шлунка.

Але жінка, яка просила повернути їй хоча б карту пам'яті проковтнутого апарату, давно махнула на втрату рукою:

"Я вже змирилася з тим, що нічого мені не бачити. Компенсації ніякої я теж не отримала, але подавати в суд не збираюся. Вирішила просто забути цю історію".

А ось жителі Дніпропетровська, для яких Геннадій за цей час став як рідний, забувати курйоз не хочуть - народ пропонує зібрати мобільник з вцілілих запчастин і передати його в який-небудь музей. Або продати дивовижний лот на благодійному аукціоні.

Головне на сайті