Дніпропетровський крокодил "повернув" проковтнуту мобілку

— 15 квітня 2011, 16:28

Чотири місяці пройшло з того дня, коли алігатор Гена у Дніпропетровську проковтнув мобільник, який випадково упустила в відвідувачка вольєр.

Для Гени це були важкі часи: телефон міцно застряг в його череві і явно завдавав бідоласі дискомфорт. Рептилії навіть збиралися робити операцію.

Окрім цього до страждальця прийшла небувала слава - за інтимним процесом його травлення стежила вся країна. Та тільки Гена майже нічого не їв і мобільник його черево залишати не збирався.

[L]Та, поївши після тривалого голодування, крокодил почав по частинах повертати залишки телефону природним шляхом, пише Комсомольская правда.

"Зараз ми вже впевнені, що ніяке зовнішнє втручання не знадобиться. На вулиці потеплішало, і всі крокодили почали нормально харчуватися. Так що якщо всередині Гени і залишилися якісь частини телефону, то й вони вийдуть в найближчі дні", - розповів один з лікарів крокодила, ветеринар Олександр Шулешко.

ВІДЕО ДНЯ

Щоправда, використовувати телефон за призначенням його колишньої господині Риммі вже не вийде - запчастини, які "вийшли на світ", явно відчули на собі дію м'язів і кислоти крокодилячого шлунка.

Але жінка, яка просила повернути їй хоча б карту пам'яті проковтнутого апарату, давно махнула на втрату рукою:

"Я вже змирилася з тим, що нічого мені не бачити. Компенсації ніякої я теж не отримала, але подавати в суд не збираюся. Вирішила просто забути цю історію".

А ось жителі Дніпропетровська, для яких Геннадій за цей час став як рідний, забувати курйоз не хочуть - народ пропонує зібрати мобільник з вцілілих запчастин і передати його в який-небудь музей. Або продати дивовижний лот на благодійному аукціоні.

Реклама:

Головне сьогодні