Телереклама стане тарґетованою

— 26 квітня 2011, 10:12

Рекламна корпорація "Starcom MediaVest Group" працює над пілотним проектом тарґетованої (адресованої особисто глядачеві, з урахуванням його вподобань, місця перебування та соціальних характеристик) телевізійної реклами. Про це оголосила представник топ-менеджменту компанії Лора Десмонд, повідомляє Медіаграмотність.

"Starcom MediaVest Group" планує охопити тарґетованою рекламою десять мільйонів домогосподарств у Сполучених Штатах Америки вже восени 2011 року. Партнером у цьому проекті є супутникова платформа DirecTV.

Корпорація також веде переговори з найбільшою британською платформою платного телебачення BSkyB щодо запуску аналогічного проекту у Великій Британії. Адресною рекламою на американському та британському ринках уже зацікавились великі рекламодавці - Microsoft, Coca-Cola, Kraft and Kellogg's та інші.

За словами Лори Десмонд, запровадження тарґетованої реклами призведе до великих перетворень у телебаченні та змусить людей відмовитись від переключання каналів під час рекламних пауз та перемотування реклами у записаних на відеомагнітофон програмах.
"Коли люди бачать рекламу, яка стосується їхнього життя, вони охочіше дивляться її - і це добре для рекламної галузі", - каже вона.

Інформація про споживачів, яка дозволить зробити рекламу адресною, була зібрана завдяки цифровим тюнерам (сет-топ-боксам) та взята з відкритих баз демографічної інформації. Лора Десмонд стверджує, що компанія подбає про дотримання приватності глядачів, і процес тарґетування буде цілком прозорим.

Реклама:

Головне сьогодні