Хакери вкрали особисті дані понад 75 мільйонів клієнтів Sony

— 27 квітня 2011, 13:29

Невідомому зловмисникові вдалося викрасти адреси, паролі, а, можливо, також і номери кредитних карток клієнтів, повідомив концерн Sony. Японська компанія у відповідь на масштабну атаку просто вимкнула усі сервіси, повідомляє Deutsche Welle.

Як зазначається в офіційному блозі концерну, невідомій особі вдалося дістати доступ до особистих даних користувачів з усього світу, зокрема, їхніх адрес, імен, електронної пошти, дат народження. Викрадено також логіни та паролі, можливо, навіть інформацію про те, що ці клієнти купували.

Хоча наразі немає жодних ознак того, що викрадено інформацію про кредитні картки, таку можливість не можна повністю виключати, застерігає концерн. Усіх клієнтів вже повинні були сповістити про інцидент, їм нині радять особливо ретельно перевіряти стан своїх рахунків.

Платформа PlayStation Network і сервіс Qriocity мають понад 75 мільйонів клієнтів в усьому світі. За допомогою PlayStation Network клієнти можуть грати між собою в ігри у мережі, спілкуватися в чаті або переглядати фільми. Дедалі більше ігор для приставки PlayStation-3 нині мають онлайн-компоненти. Під маркою Qriocity концерн поширює музику та відео.

Хакерам вдалося зламати захист і проникнути до бази даних з інформацією клієнтів у часовому проміжку між 17 і 19 квітня. Коли сервіси компанії знову запрацюють, поки що точно не відомо. Так само немає інформації про те, хто може стояти за цим нападом.

ВІДЕО ДНЯ

За однією з версій, це міг бути акт помсти. Адже компанія нещодавно оскаржила дії одного з хакерів, котрий зламав захист приставки, щоб мати можливість копіювати ігри або запускати саморобні ігри. Інструкцію з порадами, як це робиться, він поширив в інтернеті.

Після подання скарги і концерну, і хакеру вдалося залагодити конфлікт у позасудовому порядку. Тоді хакер пообіцяв більше так не робити, а згодом оголосив бойкот усім продуктам Sony, про що написав у своєму блозі.

Реклама:

Головне сьогодні