Табачник офіційно затвердив електронний вступ до ВНЗ

— 29 квітня 2011, 12:43

Про це йдеться в Наказі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за № 291 від 28 березня 2011 року, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 квітня 2011 року.

"Відповідно до Наказу Міністерства в 2011 році подання вступниками електронних заяв про вступ до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації є добровільним та не позбавляє вступника права на особисте подання до приймальної комісії ВНЗ письмової заяви разом з необхідними документами", - повідомив УНІАН координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних.

Електронні заяви вступників, подані в режимі он-лайн через мережу Інтернет, будуть враховуватись приймальними комісіями вищих навчальних закладів, як паперові, і дають право на участь у конкурсі.

Електронна реєстрація заяви буде здійснюватись шляхом заповнення вступником в режимі он-лайн електронної форми за допомогою програмного інтерфейсу, розміщеного на інтернет-порталі "Єдине інформаційне освітнє вікно" із зазначенням вищих навчальних закладів та напрямів підготовки (спеціальностей), у конкурсному відборі яких вступник бажає взяти участь відповідно до Умов прийому.

Реклама:

Головне сьогодні