Донбас-тур Сергія Жадана – під загрозою зриву

29
5 квітня 2011

Адміністрація театру мотивує своє рішення великою кількістю репетицій, запланованих на цей період. Донецький університет пояснює небажання прийняти у своїх стінах поета та прозаїка завантаженістю студентів під час модульного тижня.

"У нас є певна інформація, від джерел, які ми не можемо розголошувати, що є усна вказівка - не проводити такі суперечливі акції та зустрічі. У нас ця інформація обласного рівня. Але ми не можемо говорити конкретні речі, адже люди, які це говорять, обіймають певні посади і не можуть розкривати себе", - розповів у коментарі "Українській правді. Життя" організатор літературного туру Ярослав Минкин.

Він також зазначив, що із всього запланованого раніше, залишилася тільки зустріч у великому донецькому клубі Чикаго. А в Луганську відбудеться вулична велика акція, куди запрошено всіх шанувальників.

Реклама:

"Ми розраховуємо, що прийдуть близько 500 осіб до будівлі Українського драматичного театру, який дав нам відмову. Тобто ми хочемо зробити таке "літературне пікетування" цієї установи. Потім відбудеться зустріч в іншому приміщенні, але там зможуть розміститися близько 100 осіб, тому не всі зможуть потрапити на неї", - говорить Минкин.

На питання про те, чи відбудуться інші, заплановані раніше зустрічі, Ярослав Минкин відповів, що вони не можуть нічого гарантувати.

"Ми клеїмо афіші, а через день нам телефонують, і кажуть, що не можуть провести зустріч. Ми оголошуємо про проведення конференції, а через день нам повідомляють, що приміщення закривається на ремонт. Тобто якщо ми ще щось будемо зараз обіцяти - 99%, що це не відбудеться", - хвилюється організатор.

 Реклама: