У Німеччині стає більше алкоголіків і менше наркоманів

— 19 травня 2011, 10:56

У Німеччині налічується майже 1,3 мільйона осіб, які вживають наркотики. 600 тисяч німців регулярно вживають марихуану, ще близько 200 тисяч - нелегальні наркотики, йдеться у звіті уповановаженої уряду Німеччини з питань наркозалежності Мехтільд Дюкманс, який цитує Deutsche Welle.

Але найбільшу тривогу викликає зростання кількості підлітків-алкоголіків. Таких, у віці до сімнадцяти років, 13%. Кожен десятий з них, мінімум один раз в місяць, напивається до коми.

Клавдія Кінцлер, експерт з питань підліткового алкоголізму, каже, що проблема полягає у ставленні суспільства до цієї проблеми . "Вулицями ходить молодь, тримаючи в руках пляшки зі спиртним, але це вже нікого не зачіпає", - сказала вона. Метхільд Дюкманс, уповноважена уряду ФРН з питань наркозалежності, додає: "За статистикою, кожен німець споживає на рік 10 літрів чистого алкоголю".

Ще один аспект - це, так звана, ігрова залежність, що виникає у молодих людей, які відвідують зали з гральними автоматами. Експерти вважають, що саме цей вид залежності вважається одним з найнебезпечніших для дітей і підлітків, оскільки важко піддається лікуванню.

У запущених випадках це призводить до руйнування свідомості, змушує цих людей споживати наркотики та спиртні напої. "Ми повинні цьому протистояти і з усією твердістю сказати, що дітям і підліткам доступ до гральних автоматів має бути закритий", - сказала Дюкманс.

Реклама:

Головне сьогодні