Американський проповідник змінив дату кінця світу

— 24 травня 2011, 10:43

Американський проповідник Гарольд Кемпінг, який заявляв, що кінець світу повинен наступити 21 травня 2011 року, уточнив дату Судного дня. За словами 89-річного каліфорнійського релігійного діяча, світ завершить своє існування 21 жовтня 2011 року, повідомляє Lenta.ru із посиланням на San Francisco Chronicle.

Він пояснив, що, називаючи датою дня Страшного суду 21 травня, він мав на увазі початок процесу духовного знищення світу, що потім має перейти в матеріальне руйнування. "21 жовтня світ буде знищений. Найближчі п'ять місяців не будуть місяцями руйнування. Все впаде в один день, в один момент", - пообіцяв проповідник у своєму виступі по радіо.

Раніше Кемпінг стверджував, що в травневий Судний день трапиться друге пришестя Ісуса Христа, який допоможе піднестися на небеса приблизно двом відсоткам населення Землі. Всі інші повинні були відправитися в пекло. На планеті, тим часом, прогнозувався сильний землетрус. Стихійне лихо повинно було завершитися як раз 21 жовтня - до цього дня світ, як припускав Кемпінг, вже впав б.

При цьому тепер Кемпінг попередив, що не несе жодної відповідальності за те, що його передбачення з приводу дати кінця світу не збулося. Коментуючи свою помилку, проповідник зазначив, що ніколи не називав себе непогрішним і всього лише займався аналізом текстів Біблії, який, очевидно, був дещо помилковим.

21 травня послідовники Гарольда Кемпінгу чекали кінця світу, зібравшись невеликими групами в різних містах світу. Критики діяльності проповідника, у свою чергу, провели веселі заходи і вечірки, приурочені до обіцяного Судного дня.

Реклама:

Головне сьогодні