Вперше у США 12-річний хлопчик засуджений до довічного ув'язнення

— 6 червня 2011, 17:47

12-річний Крістіан Фернандес з міста Джексонвіль, штат Флорида, який убив свого дворічного брата, став першим в США підлітком, засудженим до довічного ув'язнення.

Роз'яснюючи це безпрецедентне рішення, держпрокурор Анджела Корі заявила: вони були змушені судити Фернандеса як дорослого, щоб захистити населення від юного, але жорстокого і послідовного вбивці. У випадку, якщо б до нього поставилися як до неповнолітнього, то злочинець вийшов би на свободу після 21 року.

Злочин, про який йдеться, було скоєно в березні цього року. Крістіану було доручено доглянути за братом. Згідно з матеріалами слідства, він жорстоко побив дворічного Давида Галларьяго, який помер через два дні від отриманого в результаті побоїв перелому черепа та крововиливу в мозок, пише ТСН з посиланням на Daily Telegraph.

Патологоанатомічна експертиза підтвердила, що причиною смерті дворічного малюка стала травма голови. У статті зазначається, що Фернандес не вперше бив брата, і одного разу вже зламав йому ногу.

Коли мати дітей, Б'янелла Сюзанна повернулася додому, вона виявила молодшого з синів закривавленим і без свідомості. Замість того, щоб викликати швидку допомогу, жінка змила з дитини кров, перевдягла його в чистий одяг і стала прикладати лід до чола, сподіваючись таким чином привести його до тями.

Таким чином були втрачені вирішальні часи, і медики не змогли врятувати малюка. У бесіді з поліцейськими лікарі стверджували, що негайна госпіталізація дала б хлопчикові шанс вижити.

У матеріалах суду зазначено, що мати загиблої дитини обдурила органи соціальної допомоги штату Флорида, заявивши, що малюк зламав ногу в дитячому спортивному залі, побившись з ровесником. Б'янелла Сюзанна звинувачується в халатності, що призвела до загибелі дитини. Суд над нею відбудеться восени цього року.

Реклама:

Головне сьогодні